Syntha Pulvin

 

Syntha Pulvin to wiodąca marka architektonicznych farb proszkowych w Europie, ustanawiająca standardy branżowe w zakresie innowacji, jakości i usług.
Syntha Pulvin oferuje szeroką gamę architektonicznych powłok proszkowych opracowanych w celu dekorowania i ochrony architektonicznego aluminium i stali ocynkowanej narażonych na ekstremalne warunki pogodowe i ultrafioletowe. Dostępny w wielu opcjach kolorystycznych, teksturach i specyfikacjach wydajności, Syntha Pulvin ma optymalną powłokę proszkową dla prawie każdej potrzeby budowlanej.

Zaufany przez zatwierdzonych aplikatorów w całej Europie, Syntha Pulvin oferuje najwyższej jakości powłoki proszkowe dostępne dla architektów i specjalistów budowlanych. Od czasu uruchomienia Syntha Pulvin ponad 40 lat temu nie zgłoszono żadnych roszczeń z tytułu gwarancji.

Podaj Syntha Pulvin według kodu produktu, aby zapewnić, że Twój projekt budynku pozostanie piękny przez wiele lat. Bez względu na to, czy korzystasz z systemu NBS, czy z innego systemu, zapewnimy Ci wszelkie zasoby potrzebne do określenia Syntha Pulvin. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, a jeden z naszych ekspertów ds. Produktów pomoże Ci znaleźć idealne rozwiązanie do powlekania.

 

Powłoki proszkowe do budynków (folder):

SYNTHA PULVIN POWŁOKI PROSZKOWE DO ARCHITEKTURY – prezentacja (ENG.)

   |